Letnie Brzmienia: Kuba Badach w Łodzi

Koncerty w pełni! Festiwale rozhulały się na całego, a my w pogoni za dobrą muzyką jeździmy po Polsce i Wam je pokazujemy na zdjęciach, relacjach w Social Mediach. Wszystko po to, by naładować muzyczne akumulatory – w końcu nie wiadomo, jak sytuacja będzie wyglądać jesienią.

Bohaterem głównym dzisiejszej fotorelacji jest fenomenalny wokalista-Kuba Badach. 17 lipca w ramach cyklu „Letnie Brzmienia” od Good Taste Production, artysta raczył swoich słuchaczy programem „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”.

Setlista zawierała m.in.: „Dzień dobry, Mr. Blues”, „Bezsenność we dwoje” i „Wymyśliłem Ciebie”. Nie mogło także zabraknąć największego przeboju Andrzeja Zuchy „Byłaś serca biciem”. Publiczność bardzo entuzjastycznie reagowała na muzyczne smaczki i anegdoty padające ze sceny. Od razu da się zauważyć, że Kuba uwielbia kontakt z publiką.

Sielankę i dobrą zabawę niestety przerwały komunikaty pogodowe, które zmusiły organizatorów do skrócenia występu. NIC TO! Niedługo artysta powróci do Łodzi z kolejnymi koncertami.

Zespół wystąpił w składzie:
Kuba Badach – wokal
Jacek Piskorz – klawisze
Maciej Kociński – saksofon
Michał Barański – kontrabas / gitara basowa
Paweł Dobrowolski – perkusja.

Fot. Karolina Filarczyk

Po więcej zdjęć zapraszamy na profil autorki: Karolina Filarczyk Muzykoholicznie.

Podziel się swoją opinią ;)