LIKA z teledyskiem do singla „Czas na życie”

W miniony poniedziałek, tj. 7 października br., LIKA zaprezentowała klimatyczną, rockową balladę zatytułowaną „Czas na życie”. Piosence tej towarzyszy teledysk. 


Jestem dzieckiem korporacji, żyjąc w biegu z mocnym tempem. Wiem, ze jest nas wielu. Wszystkim zabieganym, z nosem w telefonach i laptopach, dedykuję mój nowy utwór, bo trzeba jeszcze jakoś w tym wszystkim znaleźć czas na życie… – mówi wokalistka.


Słowa do utworu napisał Bogdan Malach, współpracujący od lat z zespołem Czerwone Gitary, zaś muzykę skomponował Ryszard Manias. Produkcją muzyczną zajął się Wiktor Tatarek mający na koncie kolaboracje z takimi wykonawcami, jak Ewa Bem, Reni Jusis, Andrzej Dąbrowski, Mietek Szcześniak, Grażyna Łobaszewska, Justyna Steczkowska, Grażyna Łobaszewska, Brathanki czy Aga Dyk. Klip powstał w Przywidzu, przepięknym miejscu na Kaszubach, podczas festiwalu Rockblu Przywidz, na którym co roku spotykają się wybitni artyści rockowi i alternatywni. Autorem zdjęć jest Marcin Kobryń.LIKA, czyli AngeLika Wdowczyk, to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i… prawniczka. Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect z piosenką „Ale wkoło jest wesoło” i w programie z zespołem Wawele z piosenką „Biały Latawiec”) oraz Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie. Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach. Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Spełniona zawodowo i rodzinnie powraca do swojej muzycznej pasji. Obecnie kończy prace nad swoją debiutancką płytę.


zajrzyj po więcej:

LIKA na Facebooku