LOR prezentuje nową EPkę „Sunlight”

Kwartet Lor, jeden z najszybciej rozwijających się rodzimych zespołów, powraca z nową EP-ką! W zeszłym tygodniu poznaliśmy pierwszy singiel bye bye, sun francisco, a dziś możemy słuchać całego materiału!

Na następcy świetnie przyjętego debiutu „Lowlight” znalazły się cztery premierowe utwory przeplatane interludiami. To zaangażowany społecznie i proekologiczny ukłon w stronę natury. Jak sam tytuł wskazuje, motywem przewodnim Sunlight jest słońce: jego charakterystyczne światło oraz emocje, sytuacje i skojarzenia, jakie przywołuje. Grupa sprawnie bawi się słowem i raz za razem urozmaica swoją warstwę liryczną, udowadniając, że nie ma sobie równych w nastrojowym, niczym nieskrępowanym songwritingu.

EP’kę, w całości wyprodukowaną przez Michała Mamuta oraz Mateusza Sarapatów, możecie słuchać już w streamie. Dodatkowo dziś premierę ma klip do singla „Sun”, nagranego wspólnie z Runforrestem. Klip jest animowany, został wykonany w warunkach domowych przez naszych współlokatorów (Jadzię Ligęzę i Miłosza Dobosza) i przez nas też. „Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z animacją podklatkową, więc jest to twór dość amatorski, ale włożyliśmy w niego mnóstwo czasu, całe serce i też trochę łez.” – opowiada zespół!

ODSŁUCH SUNLIGHT EP: https://ffm.to/lorsunlight


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/bandlor/

Instagram: https://www.instagram.com/lorofficial/