FRYDERYKI 2020 – odwołana gala i festiwal, co z nagrodami?

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników FRYDERYK Festiwal 2020, w związku z decyzją administracyjną o odwołaniu imprez masowych, podjętą 10 marca br. przez premiera Rzeczypospolitej Polskiej w obliczu rosnącego zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-Cov-2, z przykrością informujemy o odwołaniu dla publiczności imprez planowanych na 14 i 15 marca br.

Osoby posiadające bilety na sobotnie lub niedzielne koncerty w ramach FRYDERYK Festiwal 2020 otrzymają zwrot kosztu biletu. Szczegółowe informacje dotyczące polityki zwrotu biletów znajdują w zakładce FAQ na stronie fryderyki.pl lub w bileteriach.


„FRYDERYK Festiwal to wielkie święto polskiej muzyki, nad którym intensywnie pracowaliśmy przez ostatnich sześć miesięcy i bardzo chcieliśmy, aby ponownie mogło się odbyć z udziałem publiczności. Niemniej jednak w chwili poważnego zagrożenia epidemią jesteśmy przekonani, że decyzja o odwołaniu imprez masowych jest absolutnie słuszna i konieczna. Zdrowie oraz bezpieczeństwo uczestników jest naszym priorytetem” – podkreśla Andrzej Puczyński, przewodniczący Związku Producentów Audio Video.

WSZYSTKICH LAUREATÓW POZNAMY ZA POSREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ WWW.FRYDERYKI.PL ORAZ SOCIAL MEDIACH 17.03 OD GODZINY 10:00.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/FryderykFestiwal/

Instagram: https://www.instagram.com/fryderykfestiwal/