Luna z nowym singlem „Wirtualne przedmieście”

Luna

Po spektakularnym sukcesie związanym z globalną akcją na rzecz kobiet Spotify Equal, do której Luna została wybrana jako jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie oraz związanej z nią premierą Blind, artystka wraca z kolejnym utworem po polsku. Tym razem dotyka zupełnie innego świata równoległego, jakim jest wirtualna rzeczywistość i wirtualne ja.

– Czym właściwe jest dla nas dzisiaj rzeczywistość? I jaka ona jest? – pyta Luna. – Wirtualne przedmieście to opowieść o byciu na granicy dwóch światów, wirtualnego i rzeczywistego. Przy czym granica między nimi jest bardzo płynna, a czasem nie do uchwycenia. Zastanawiam się nad tym, czy da się je jeszcze rozdzielić… To utwór o patrzeniu na siebie i otaczający świat przez różne soczewki, z różnych perspektyw.

LUNA – Wirtualne Przedmieście (żródło: Luna)

Do piosenki powstał teledysk, do którego zdjęcia powstawały w przestrzeni Muzeum Etnograficznego w Warszawie podczas wystawy grupy panGenerator Ikony, która obrazuje i zmusza do zastanowienia się nad wpływem cyfrowej sfery życia na nas samych.

Link do informacji o wystawie: IKONY – wystawa grupy panGenerator : Muzeum (ethnomuseum.pl)

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/musicofluna/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/musicofluna

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/0AZgkXW6n0zfyOhVAnIopA

Podziel się swoją opinią ;)