Lunatycy Martwej Dyskoteki, Daffodil Pill oraz Hypnozaur zapraszają na koncerty

Zapraszamy na koncerty młodych gniewnych polskiej sceny. Będzie się działo!

W przyszłą środę (13.03.2024 r.) rozpocznie się mini – trasa koncertowa w wykonaniu trzech młodych zespołów. Lunatycy Martwej Dyskoteki (Poznań), Daffodil Pill (Wrocław) oraz Hypnozaur (Warszawa), w przyszłym tygodniu ruszą na trzy koncerty w trzech miastach. Psychodeliczne trio odwiedzi Wrocław, Zieloną Górę i Poznań.

Różnorodność gatunkowa występujących zespołów sprawa, że każdy znajdzie coś dla siebie! W sprzedaży dostępne są bilety na wszystkie koncerty. Cena przedsprzedaży w cenie 40 zł, bilety będą również do nabycia na bramce w cenie 50 zł.

Daffodil Pill to zespół złożony z czterech wiecznie uśmiechniętych wrocławskich hipisów. Początek działalności przypada na koniec roku 2020. Grupa tworzy muzykę stanowiącą połączenie vintage psychodelii z przyjemniackim surf rockiem i progresywnymi elementami. Brzmienie i wizerunek zespołu inspirowany jest latami 60 i 70 ubiegłego stulecia, a także dokonaniami współczesnych przedstawicieli neo- psychodelii, przede wszystkim sceną australijską z King Gizzard and The Lizard Wizard na czele.

W październiku 2021 roku światło dzienne ujrzało debiutanckie EP – “YUP EP”, które spotkało się z bardzo dobrym odbiorem. We wrześniu 2022 zespół wydał live EP zarejestrowane podczas koncertu na festiwalu wrOFFław. Obecnie grupa pracuje nad pierwszym albumem studyjnym.

W swoim rodzinnym mieście Daffodil Pill zasłynął energicznymi koncertami, kompozytorską różnorodnością i pozytywną energią płynącą ze sceny. Aktualnie występy zespołu łączone są z analogowymi wizualizacjami tworzonymi w czasie rzeczywistym za pomocą barwników. Za projekt odpowiedzialna jest LiquidLure.

Pod koniec 2022 roku Daffodil Pill został laureatem nagrody WARTO Gazety Wyborczej Wrocław w kategorii muzyka (Wrocławskie ARTystyczne Odkrycia w roku 2022)

Lunatycy Martwej Dyskoteki to zespół, który można było zobaczyć na jednej scenie wraz ze Świetlikami, Elektrycznymi Gitarami oraz Fisz Emade Tworzywo. Zespół powstał w 2018 r. i zadebiutował EP-ką pt. Chaos i Absurd (2019). Przez lata wypracowywał swoje własne, unikatowe brzmienie czego efektem jest LP pt. LMD (2022). Przy powstaniu tego albumu zespół współpracował z takimi artystami jak Dagmara Gregorowicz (DAGADANA), Piotr Łojek (Elektryczne Gitary) czy Piotr Kołodyński (Oysterboy/ Muchy). Aktualnie zespół występuje w czteroosobowym składzie: Igor Stobiecki bas&wokal, Tomasz Sojka gitara rytmiczna&wokal, Kacper Kot perkusja&wokal oraz Jakub Walczak gitara solowa.

Powracają po zmianach na koncertowy i wydawniczy szlak, w całkowicie nowej formule kwartetu postpunkowego. Rok 2024 upłynie im pod znakiem Dobranoc +Dobrych Snów: Nowy materiał pozwoli zabrać publiczność do Pom|ędzY – osamotniony, księżycowy krajobraz, który wyrasta na tkankach dużych i małych miast. Zapewniają koncerty z muzyką pełną improwizacji, jazgotu, smoły, psychodelii i dobranocki.

Hypnosaur to multi wymiarowy wszech wieczny byt, istniejący poza czasem i przestrzenią. Gra jurassic punk i lubi jak jest głośno.

Podziel się swoją opinią ;)