“Mama idzie w długą” – Tatiana Okupnik powraca

"Mama idzie w długą" - Tatiana Okupnik powraca

Po 7 latach przerwy na scenę muzyczną powraca Tatiana Okupnik. Przez ostatnie lata artystka poświęciła się wychowaniu dzieci. Jak sama przyznaje przez pewien czas muzyka ucichła w jej domu, jednak zawsze wiedziała, że prędzej czy później wróci do działalności artystycznej.

Trudami macierzyństwa przez ostatnie lata dzieliła się na swoim Instagramie, na którym prowadziła rozmowy z innymi kobietami, które borykały się z podobnymi problemami. 19 sierpnia Tatiana podzieli się ze słuchaczami swoim najnowszym singlem “Mama Idzie w długą”.

Zarówno ten utwór, jak i inne nowe piosenki to podróż w najbardziej osobiste rejony życia artystki. Ten materiał jest zupełnie nowym rozdziałem w jej artystycznej podróży, zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym. Popowie melodie porzuciła na rzecz surowych, bluesowych brzmień.

Po tak długiej przerwie czuje się jak debiutantka i w sumie nią jestem, bo nowe utwory, to zupełnie inna Tatiana, do której dawni słuchacze mogą nie być przyzwyczajeni. Jednak mam ten komfort, że robię to, co kocham, tak jak czuję i chcę, i mam nadzieję, że ta prawda będzie widoczna w moich piosenkach.

Tatiana Okupnik

Podziel się swoją opinią ;)