Marcin Nowakowski zaprasza na wyjątkowe koncerty

Koncerty Marcina Nowakowskiego są zawsze prawdziwą ucztą dla koneserów najlepszego połączenia jazzu, soulu i funku na światowym poziomie. My zapraszamy Was na dwa wyjątkowe wydarzenia w maju.

Redakcja Muzykoholików ma w zwyczaju zaznajamiać swoich czytelników z muzyką najwyższej próby nie tylko podwórka popu, czy rocka. Dla naszych uszów nie może zabraknąć jazzu, czy soulu na najwyższym, światowym wręcz poziomie.

Tak właśnie będzie za sprawą Marcina Nowakowskiego i zaproszonych przez niego gości! Już w maju we Wrocławiu i Warszawie znakomity saksofonista zaprosi swoich fanów na niesamowite koncerty, podczas których wystąpi z grupą muzyków światowego formatu.

Do Polski przyjadą z tej okazji amerykańskie gwiazdy muzyki – Jeff Lorber (amerykański klawiszowiec, kompozytor i producent muzyczny) i Paul Jackson Jr (amerykański gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer i producent muzyczny). Muzycy m.in. po raz pierwszy wykonają na żywo singlowy utwór „Na różowo”, pochodzący z najnowszego albumu Nowakowskiego “Next Level”, w którym wokalnie udzielać się będzie Kuba Badach. Ponadto na scenie wystąpią: oraz basista – Michał Barański i perkusista – Paweł Dobrowolski.

Według Marka Niedźwieckiego album “Next Level” jest najlepszym i najważniejszym w karierze Nowakowskiego.

Sam saksofonista mówi: „Największą wartością tych koncertów będą moje emocje, które mam nadzieję, poruszą słuchaczy. Podczas pracy nad “Next Level” rozsmakowałem się w muzykowaniu, interakcji z moimi muzykami – jestem pewien, że ta radość i zabawa muzyką będzie słyszalna od pierwszego dźwięku na koncertach.”

Najlepszą rekomendacją nadchodzącego występu niech będą słowa Nowakowskiego: “Spotkania na żywo są dla mnie zawsze ogromną przyjemnością, a granie z tak znakomitymi kompanami jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Jestem pewien, że słuchacze nie zapomną tych koncertów przez wiele lat.”


KONCERTY

NOWAKOWSKI // LORBER // JACKSON JR // BADACH

15 maja godzina 20.00

Scena Relax

Bilety:

GOING! https://tiny.pl/w2k8b

EMPIK BILETY https://tiny.pl/w2k83

Kup Bilecik! https://tiny.pl/w2ks9

16 maja godzina 19.00

Sala koncertowa Radia Wrocław

Bilety:

GOING! https://tiny.pl/w2k8v

EMPIK BILETY https://tiny.pl/w2ksq

eBilet   https://tiny.pl/w2ksw

Podziel się swoją opinią ;)