Matt Dusk i Natalia Kukulska we wspólnym utworze

Piosenka ‘One Note Samba / Samba Na Jedną Nutę’ to zapowiedź albumu  ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’, kontynuacji świetnie przyjętego albumu ‘Sinatra with Matt Dusk’, który uzyskał status złotej płyty i który promowały takie single jak My Way/ Szczęście jest we mnie – z wokalami Zbigniewa Wodeckiego i Learnin’ the Blues/ Już wiesz co to blues – z Kubą Badachem!

Premiera albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Pierwszy raz usłyszałem głos Natalii za sprawą mojej żony wiele lat temu, ale pomysł nawiązania z nią współpracy podsunął mi mój przyjaciel dopiero niedawno. Zobaczyłem jej wykonanie podobnej piosenki z moim przyjacielem Kubą Badachem na festiwalu Wodecki Twist i byłem pod ogromnym wrażeniem. Jako fan Bossa Novy odkryłem polską wersje One Note Samba ze słowami autorstwa Jonasza Kofty zaśpiewaną przez Hannę Banaszak. Wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł na dwujęzyczną wersję, w której głos Natalii Kukulskiej pasowałby idealnie ze względu na jej piękny ton i ogromną artystyczną skalęMatt Dusk


Matt Dusk to dobrze znany kanadyjski wokalista, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych („Good News”, „JetSetJazz”) i platynowych albumów („Just The Two of Us”, „My Funny Valentine”, „Old School Yule”). Doświadczony wokalista, fantastyczny showman ze świetnym poczuciem humoru i zakochany w Polsce (ze wzajemnością!) Artysta. Laureat wielu nagród w tym Diamentu Trójki i Róż Gali 2016 w kategorii muzyka. W Polsce Matt Dusk ma na koncie współpracę  z wieloma wybitnymi artystami, między innymi z Margaret (wspólny album „Two Of Us”), Sanah, Kubą Badachem, Rafałem Brzozowskim czy Agą Zayran.

Podziel się swoją opinią ;)