„METROPOLIS… wojen nie będzie” – Daria Zawiałow dała ostatni koncert w Wytwórni

Całkiem niedawno Daria Zawiałow postanowiła nieco zwolnić tempa. Schodzi ze sceny na rok, by nabrać sił i skupić się nad tworzeniem nowego materiału. Nie zostawia jednak swoich fanów bez pożegnania…

Przekrojowo ujęta setlista miała wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Daria Zawiałow z producentem Michałem Kushem postanowili ukazać mroczną stronę swoich piosenek. Na łódzkich fanów czekała zupełnie nowa odsłona dobrze znanego repertuaru.  Na scenie łódzkiego klubu zabrzmiał nie tylko materiał z ostatniego albumu artystki. Fani usłyszeli także  najbardziej znane piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z „A Kysz!” i „Helsinki”. Wyjątkowości całemu wydarzeniu dodały utwory spoza repertuaru Darii, covery i jedna zupełnie świeża produkcja.

Przybyła do łódzkiego klubu publiczność całkowicie zaangażowała się w występ artystki. Na miejscu spotkali się zarówno nowi fani piosenkarki, ale również ci, którzy śledzą jej karierę od samego początku, czyli od roku 2009, kiedy wygrała “Szansę na sukces”, a później wzięła udział w programach “Mam Talent, “czy “X Factor”. Po tym ostatnim, kariera Darii nabrała największego rozpędu i tak zostało do dziś. 

Dziękujemy klubowi Wytwórnia za zaproszenie, natomiast portalowi TuŁódź.pl dziękujemy za zdjęcia (autor: Karolcia Kadruje)

Podziel się swoją opinią ;)