MIKEY z debiutanckim singlem

Niedawno swój debiutancki singiel “Lyin to Myself” zaprezentował światu MIKEY – młody wokalista, kompozytor i autor tekstów. Uczeń światowego trenera wokalnego gwiazd!

Utwór “Lyin’ to Myself” opowiada o intymnej relacji między dwojgiem ludzi, romansie, który tak naprawdę nie ma racji bytu. Okłamywanie siebie samego, że ta relacja może przetrwać jest tylko wyobrażeniem autora o tym czego sam chciałby doświadczyć.

MIKEY to ekspresyjny, młody wokalista, który nie boi się eksperymentować. Tworzy muzykę pełną energii, która szybko zapada w pamięć. Poprzez teksty pisane w oparciu o własne doświadczenia pozwala słuchaczom wniknąć w stworzony przez siebie równoległy wymiar, w którym nie ma sobie równych. Wiele lat temu zakochał się w muzyce pop i temu nurtowi postanowił się poświęcić. Pochodzący z Podlasia, dokładnie z Grajewa. Od najmłodszych lat brał udział w różnych konkursach wokalnych w swoim mieście jak i w konkursach wojewódzkich, zajmując przy tym wysokie miejsca. W wieku 18 lat wyleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez dwa lata uczył się śpiewu u Roberta Stevensona – trenera wokalnego światowych gwiazd takich jak RihannaJustin Timberlake czy Charlie Puth. Kolejne lata swojego życia spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie swoje umiejętności potwierdził borąc udział w Brytyjskim X Factor przechodząc wszystkie castingi.


Zajrzyj po więcej:

FBhttps://www.facebook.com/mynamemikey

IGhttps://www.instagram.com/mynamemikey/

Podziel się swoją opinią ;)