Miłość w życiu jest najważniejsza! Krist Van D daje nowe życie hitowi z lat 90’

Krist Van D tym razem przygotował dla Was coś specjalnie w klimacie taneczno – romantycznym, nowy utwór zatytułowany „Because I Love You”. To znany z lat 90-tych hit z repertuaru Steve B., zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie i z nowoczesnymi brzmieniami

Utwór utrzymany w klimatach klubowych z lekką domieszką pop wraz z rasowym męskim głosem wokalisty pochodzącego z Los Angeles tworzą bardzo energiczną i świeżą kompozycję. 

Teledysk, jak i piosenka opowiada o sytuacji, którą przeżywa wielu z nas, o prawdziwej miłości.

Przedstawia historię, z którą większość z nas ma styczność w swoim życiu, o poświęceniu dla drugiej osoby, oddaniu i wyznaniu szczerej miłości. Można również, jak w tym przypadku wyrazić swoje uczucia poprzez napisanie piosenki dla tej jednej jedynej.

W teledysku przeplatające się sceny o zabarwieniu miłosnym nawiązują stricte do tekstu śpiewanego przez wokalistę.

Oprócz wersji radiowej DJ przygotował także wersję klubową, którą można już usłyszeć na klubowych parkietach.

Pomimo wokalu o zabarwieniu miłosnym klubowy charakter kawałka sprawia, że może sprawdzić się zarówno w radiu, jak i podczas wszelkiego rodzaju imprez. Jak mówi sam Krist:

„Chciałbym, aby mój utwór „Because I Love You” wywoływał u wszystkich same pozytywne emocje i towarzyszył w przyjemnych momentach życia, a nawet może dzięki niemu zrodzi się u kogoś to piękne uczucie jakim jest miłość do drugiej osoby.”

KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których  zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), czy Niles Mason (wokalista z utworu David Guetty) 

Podziel się swoją opinią ;)