„Mimo wszystko. Przede wszystkim” –premiera albumu Wizji Lokalnej

Rockowa Wizja Lokalna właśnie świętuje premierę swojej pierwszej płyty „Mimo wszystko. Przede wszystkim”. Od razu należy dodać, że to jest niezwykle mocne uderzenie, także za sprawą gości, wśród których znalazł się m.in. Grzegorz Kupczyk (Turbo, CETI).

Cały materiał zawarty na płycie jest niezwykle świeży, energetyczny i też zróżnicowany, choć czas jego powstania trwał jakiś czas.

Jak mówi gitarzysta zespołu, Bartosz Bogusz: „Utwory na płytę są przekrojem całej naszej dotychczasowej działalności, ponieważ znajdują się na niej utwory z samych początków istnienia zespołu, np. „Stalowe Drzewa” jak i nowe kompozycje, choćby  „Płatek Śniegu”. Zatem ten materiał można  powiedzieć powstawał 5 lat, w niektórych przypadkach z mniejszymi lub większymi modyfikacjamiPamiętam jak na początku naszej działalności graliśmy różne koncerty to później pytano nas czy mamy płytę bo ktoś chciał sobie tego posłuchać jeszcze raz. Jeśli chodzi o udział w różnych przeglądach czy festiwalach fakt posiadania płyty pomaga po pierwsze dlatego, że można wysłać ocenie jury materiał kompletny a po drugie pokazuje to, że nasz zespół nie gra jedynie w garażu tylko trochę poważniej bawi się w muzykę i trochę bardzie poważniej traktuje ten temat. Przełomem jest też dlatego, że pozostanie po nas jakiś ślad„.


Zajrzyj po więcej:

FBhttps://www.facebook.com/wizjalokalnapl

IGhttps://www.instagram.com/wizja_lokalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.