Muzyczny debiut ilustratorki mody. Adriana z singlem „Destiny”

W miniony poniedziałek, tj. 25 listopada 2019, w Internecie pojawił się klip do piosenki „Destiny”. To debiutancki singiel Adriany, czyli polskiej ilustratorki mody podbijającej londyński rynek.


Adriana pochodzi z Olsztyna, ale mieszka w Anglii. To wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, a także ilustratorka, producentka i kreatorka wielu projektów artystycznych związanych ze światem mody. Jest twórczynią pierwszego teledysku modowego, „One Day”, nominowanego niejednokrotnie na festiwalach filmów modowych (Canadian Fashion Film Festival, Bokeh, Brussels Fashion Film Festival), między innymi za najlepszą muzykę. Adriana debiutuje singlem „Destiny”, który, jak twierdzi, napisała pod wpływem… snu.


Śniło mi się, że byłam z kimś obcym w kawiarni, kto zapytał mnie, co naprawdę chcę robić w życiu, a ja opowiedziałam, że powinnam robić ilustracje. Ale on nalegał i pytał dalej: „Ale czego naprawdę chcesz?”. I wtedy odpowiedziałam: „Muzykę!”. W tym momencie obudziłam się. Na swój debiut muzyczny wybrałam utwór „Destiny” nie bez powodu. To jest piosenka inspirowana moją artystyczną drogą do miejsca, w którym obecnie jestem. Opowiada o mojej miłości do muzyki. Moja relacja z nią jest jak turbulentny związek pełen wzlotów i upadków. A najważniejsza w tym wszystkim jest wiara w siebie i we własną sztukę.


Producentem utworu jest Mr Shemzy, poznany przez Adrianę podczas stypendium muzycznego Urban Development, do którego została wybrana jako jedyny obcokrajowiec. Wtedy powstała rzeczona piosenka.


To był czas rozdarcia, czy warto skupiać się na kontynuacji mojej edukacji muzycznej. Pisząc „Destiny”, szukałam w sobie motywacji, pasji. Stąd też słowa w niej o energii twórczej, pozbawionej racjonalizmu i zawsze dodającej mi pozytywnego kopniaka w chwilach zwątpienia.W obrazie do nagrania „Destiny” Adriana nawiązuje do świata mody, z którym jest mocno związana. Widzimy tu ilustracje jej autorstwa oraz niebanalne modowe dodatki, projektu na przykład Awon Golding. w efekcie powstał wysublimowany, zaskakujący klimat. Adriana jest absolwentką London College of Fashion, gdzie ukończyła kurs ilustracji modowej, oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kreatywnej i kolaborację z topowymi markami modowymi Adriana zyskała opinię jednego z najbardziej rozpoznawanych ilustratorów live, pracując jednocześnie jako projektant grafiki.


zajrzyj po więcej:

Adriana na Facebooku
Adriana na Instagramie
Adriana na Twitterze
strona oficjalna Adriany