Muzyczny romans Natalii Szroeder i KAMP!

Natalia Szroeder nie zatrzymuje się i wciąż zaskakuje. Wspólnie z KAMP! – jednym z najważniejszych elektronicznych zespołów w Polsce, stworzyli doskonały klubowy remix piosenki „Połóż się tu”, idealny na imprezy w gorące letnie wieczory.

To była dla mnie wymarzona współpraca. Bardzo lubię twórczość KAMP!, więc ogromną frajdą i zaszczytem było podziałać wspólnie przy „Połóż się tu”. Szybko złapaliśmy wspólny muzyczny język i praca w studiu szła naprawdę ekspresowo. Przebieram nogami od długiego czasu z niecierpliwości – wspaniale, ze w końcu możemy podzielić się z Wami efektami!

Natalia Szroeder

Gdyby każda współpraca przebiegała na takim poziomie, to byłby raj na ziemi. Menadżer dzwoni z propozycją remixu, przesyła ścieżki wokalne, siadamy do pracy i po 2 godzinach mamy ogarnięte główne motywy, a całość zamykamy po tygodniu. Co się zdarza ekstremalnie rzadko, weszliśmy razem do studia i dograliśmy dodatkowe wokale. Dobra energia od początku do końca i – miejmy nadzieję – nie ostatnie nasze wspólne działanie.

Michał Słodowy/KAMP!

One Comment

Podziel się swoją opinią ;)