Nastrój się na lato z EDISON FESTIVAL

W drugi weekend lipca już po raz piąty w pięknym otoczeniu zieleni, u brzegu jeziora Kierskiego odbędzie się EDISON FESTIVAL, który na stałe zapisał się kalendarzu festiwalowych koneserów muzycznych brzmień na świeżym powietrzu. Tegoroczny line-up przepełniony różnymi gatunkami muzycznymi to połączenie znanego na całą Polskę Balu u Rafała z klimatycznym Ignacym, czy roztańczonym Vito Bambino.

Edison Festival już po raz piąty odbywa się na terenie Best Western Hotel Edison, w otoczeniu Jeziora Kierskiego, które gwarantuje malowniczą scenerię i pozwala wyrwać się z miejskiego zabiegania. Nadchodząca edycja festiwalu to muzyczne spotkanie z tuzami polskiej sceny muzycznej, których charakterystyczny styl i emocjonalność przyciągają tysiące fanów. Nie zabraknie też „muzycznych odkryć”, od które Edison Festival dba od pierwszej edycji.

To już potwierdzone, że Voo Voo, Ciao Bambino! (projekt specjalny Vito Bambino & Bitamina), Ralph Kaminski, Anita Lipnicka, IGO, Mikromusic, Smolik // Kev Fox, ARS LATRANS Orchestra, IGNACY, Sorry Boys, Muchy, Grubson, Jucho, Rosalie., Paula Roma, The Cassino zagrają na Edison Festival 2023. Program dwudniowego wydarzenia to nie tylko doskonałe koncerty, ale też liczne dodatkowe aktywności, które ujawniane będą bliżej festiwalu.

Podziel się swoją opinią ;)