„Nie mów mi, kim mam być. Tylko nie mów mi, jak mam żyć.” Czy tak wygląda dorastanie?

Najnowszy utwór zespołu Lor – „Przedwczoraj” porusza kwestie tego, że społeczeństwo często zachęca nas do patrzenia na życie przez różowe okulary i ignorowania negatywnych aspektów rzeczywistości. Jednak, czasem potrzebujemy uznać, że jest źle, żeby móc przepracować te trudne emocje i znaleźć sposób na ich rozwiązanie. 

W skład zespołu Lor wchodzą cztery utalentowane artystki – Paulina Sumera, Julia Skiba, Julia Błachuta i Jagoda Kudlińska, które tworzą najnowszy album we współpracy z braćmi SARAPATA pod banderą wytwórni Agora Muzyka. 

Singiel „Przedwczoraj” upewnia nas w tym, że to bardzo ważne, abyśmy nie ignorowali naszych negatywnych uczuć, bo w końcu one też są częścią naszego życia i to, jak radzimy sobie z nimi, wpływa na naszą jakość życia. Warto zdać sobie sprawę z tego, że mówienie o tym, co nas trapi i co jest nie tak, może pomóc nam znaleźć wsparcie i zrozumienie u innych ludzi. 

 „Mów mi, że to przez dorastanie energia ucieka. Że nic dobrego się nie stanie i nie ma na co czekać” 

W życiu zawsze będą się działy dobre i złe rzeczy, i ważne jest, abyśmy byli w stanie odnaleźć równowagę pomiędzy tymi dwoma aspektami. 
Warto próbować być szczerym i otwartym, zarówno wobec siebie, jak i innych, i nie bać się mówić o tym, co nas trapi i czego potrzebujemy, aby móc cieszyć się pełnią życia. 

Jak mówi o singlu zespół Lor: 

„Tendencja społeczna jest raczej taka, żeby mówić o pozytywnych rzeczach, patrzeć na życie optymistycznie i za wszelką cenę pokazywać innym tylko dobre wibracje. „Przedwczoraj” stawiamy jako kontrę do tego założenia, bo my same nadal uczymy się jeszcze tego, że nie zawsze trzeba zaciskać zęby i udawać, że wszystko układa się świetnie, kiedy ewidentnej tak nie jest. 
W piosence „Przedwczoraj” mówimy o dorastaniu, bo o tym zresztą napisałyśmy całą płytę, ale nasze stanowisko dotyczy w zasadzie wszystkich rzeczy, z którymi mierzymy się na co dzień i z którymi nie umiemy sobie tak do końca poradzić, a o których ludzie mówią nam, że „będzie dobrze” i „jakoś się ułoży”. To może dziwne, ale czasem chciałoby się usłyszeć od kogoś, że jest źle.” 

Singiel „Przedwczoraj” zespołu Lor jest zapowiedzią nadchodzącego polskojęzycznego albumu „Panny Młode”, który swoją premierę cyfrową będzie mieć już 12.05.2023. 

LINK DO SERWISÓW STREAMINGOWYCH

Social media Lor: 
Instagram 
Facebook 
TikTok 
YouTube 

Podziel się swoją opinią ;)