„Nielukrowana” pomoc dla Oliwki

Nielukrowana to album, który umili Wam grudniową krzątaninę i zainspiruje, by tegorocznego świętowania nie rozmienić na drobne. Zakup płyty wpiera także zacną akcję, do której i my się przyłączamy!!

Na płycie usłyszymy utwory w wykonaniu Moniki Wiśniowskiej Basel, zeszłorocznej finalistki The Voice of Poland, Tomasza Basela (producenta i aranżera) oraz gitarzysty Dawida Ruska. Jak mówią sami artyści, płyta jest owocem wieloletniej przyjaźni i wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Całkowity dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację 4,5-letniej Oliwki Kaczmarek. Ta mała wojowniczka urodziła się zdecydowanie za wcześnie i do jak najlepszego funkcjonowania potrzebuje nieustannego wsparcia.

Kupując płytę „Nielukrowana” można więc nie tylko posłuchać dobrej muzyki, lecz także zrobić dobry uczynek! https://allegrolokalnie.pl/oferta/nielukrowana-plyta-charytatywna-moniki-basel

„Bardzo wierzę, że ludzie mają tej Miłości nieprzebrane pokłady w sercach i że chcą się nią dzielić. Więc zróbmy wszyscy Oliwce i jej Rodzinie niezapomniany prezent w te święta!”

Możecie także bezpośrednio wesprzeć Oliwkę, wpłacając kilka złotych na jej zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/oliwia-kaczmarek

Podziel się swoją opinią ;)