Niemoc prezentuje album „Kilka Najlepszych Dni w Życiu”

Niemoc prezentuje album „Kilka Najlepszych Dni w Życiu”

“Kilka Najlepszych Dni w Życiu” to drugi po wydanych w 2019 roku “Baśniach” album zespołu Niemoc. Ukaże się 22 października 2021 i będzie zawierać 10 nowych kompozycji.

Oprócz charakterystycznych dla Niemocy instrumentali na płycie znalazły się utwory z wokalnym udziałem Kachy Kowalczyk (Coals), Misi Furtak, Michała Wiraszko (Muchy), Joanny Longić (Tęskno) oraz Próżni (Undadasea). Płyta zostanie wydana przez Seszele Records przy współpracy z Asfalt Records i PIAS Poland.

“Notoryczni debiutanci” mówią sami o sobie z ironią, bo choć trio Niemoc istnieje już 7 lat, to wciąż są określani jako “młodzi zdolni” Brzmienie zespołu jest połączeniem nowoczesności z nostalgią lat 80-tych i 90-tych. Energetyczne gitary i dynamiczne syntezatory, to ich znak rozpoznawczy, o czym najlepiej przekonać się na koncertach.

Niemoc wystąpiła m.in. na Openerze, węgierskim Sziget, OFF Festivalu, Nowej Muzyce oraz supportowała m.in. M83, Kamp!. W sieci można znaleźć ich sesje nagrywane m.in. dla Boiler Room, Sofar Sounds czy Pegaza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.