Niezbędnik KAZIMIERNIKEJSZYN 2022

Niezbędnik KAZIMIERNIKEJSZYN 2022

9. edycja festiwalu Kazimiernikejszyn zbliża się wielkimi krokami. Warto sprawdzić wszystkie informacje na temat imprezy, która od lat sygnowana jest hasłem ‘bez spinki’. Kto wystąpi i gdzie można kupić bilety na Kazimiernikejszyn 2022?

Kazimiernikejszyn wpisał się na stałe, do listy imprez muzycznych w Polsce, które warto odwiedzić. Festiwal sygnowany hasłem ‘bez spinki’, po raz dziewiąty wraca na muzyczną mapę Polski i jak zwykle, zaskakuje ciekawym line-upem. Kto wystąpi w Kazimierzu Dolnym? Gdzie można kupić bilety? Wszystko zostało ujawnione przez organizatorów.

Kazimienikejszyn 2022 – line-up. Kto zagra podczas 9. edycji festiwalu?

Podczas festiwalu, który odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2022, pojawi się ogromna ilość artystów, którzy reprezentują najróżniejsze gaunki. Tak wygląda podział na poszczególne dni:

14 lipca (czwartek):

– Ania Rusowicz

– Zalewski

– Mrozu

15 lipca (piątek):

– Rat Kru

– T.Love

– Majka Jeżowska Band

– Ørganek

16 lipca (sobota):

– Ralph Kaminski

– Daria Zawiałow

Warto dodać, że to z pewnością nie koniec niespodzianek od organizatorów, a do line-upu może ktoś jeszcze dołączyć. Przypomnijmy, że Kazimiernikejszyn to także specjalne panele dyskusyjne, spotkania z wyjątkowymi gośćmi oraz wystawy. Wszystkiemu przyświeca hasło ‘Bez spinki’, które idealnie wpisuje się w klimat imprezy.

Kazimienikejszyn 2022 – BILETY. Gdzie kupić wejściówki na festiwal?

Karnety na Kazimiernikejszyn 2022, dostępne są w różnych pulach czasowych i w różnych wariantach. Dostępne są wejściówki jednodniowe, trzydniowe, czterodniowe i pięciodniowe oraz wejściówki z opcją noclegu. Wszystkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu oraz na Ticketclub.pl.

Podziel się swoją opinią ;)