NoVela prezentuje utwór “Chwilę Ciebie Mam”

NoVela prezentuje utwór "Chwilę Ciebie Mam"

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego singla zespołu NoVela.

Utwór „Chwilę ciebie mam” to emocjonalna i „klimatyczna” ballada opowiadająca o nieuniknionym pożegnaniu. Autorem kompozycji jest Jan Niedzielski, a tekst i linie wokalne napisała Dominika Dmowska. W nagraniach wzięli udział pozostali członkowie zespołu, a także gościnnie Michał Wojtas (instrumenty klawiszowe, sample). Za produkcję, miks oraz mastering odpowiadają Magda i Robert Srzedniccy.

Utwór „Chwilę Ciebie mam” jest pierwszym wydanym od czasu premiery minialbumu (tzw. epki), który na rynku pojawił się 13 maja tego roku. Głównym utworem promującym to wydawnictwo była tytułowa kompozycja „18 łez”, napisana przez Marka Kościkiewicza, do której tekst napisał Marek Dutkiewicz. Po raz pierwszy ci dwaj legendarni twórcy zdecydowali się na współpracę.

Repertuar z tego wydawnictwa, ale także z debiutanckiej i zbierającej dobre recenzje zeszłorocznej płyty „39:54” i oczywiście premierowy utwór, zespół będzie promował na kilku koncertach zaplanowanych w listopadzie i grudniu tego roku, m.in. w Radiu Lublin (18.11) oraz jako suport Marka Kościkiewicza (25.11 – Lubartów, 26.11 – Radzyń Podlaski), obchodzącego w tym roku 35-lecie swojej pracy twórczej.

Podziel się swoją opinią ;)