Nowe muzyczne wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego

Nowe wcielenie muzyczne Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego (Lilly Hates Roses), prezentuje pierwszy singiel: „Umrzesz tak jak ja”.

ATLVNTA to nowa formacja i nowy materiał muzyczny powstały w 2020 roku.

ATLVNTA / fot. materiały promocyjne

Jako Lilly Hates Roses dali się poznać fanom alternatywy, pojawiając się na najważniejszych polskich festiwalach oraz goszcząc na najpopularniejszych playlistach w cyfrze. Bardzo szybko zaskarbili sobie również sympatię kluczowych dziennikarzy oraz uznanie wśród ludzi z branży. Wystąpili także na wielu koncertach zagranicą, w tym na słynnym festiwalu SXSW w Austin w Teksasie.

Bazujące na elektronicznych beatach oraz soulowej energii nowe brzmienie ATLVNTY można określić mianem alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Podszyte nihilistycznym leitmotivem teksty stanowią integralną część stylu zespołu i są zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Bez tematów tabu.

“Jest przecież możliwe, by odnaleźć siebie na nowo dopiero po sześćdziesiątce. Całe życie trzeba mieć marzenia i nie bać się ich realizować. Drugiej szansy na to najpewniej nie będzie”.

ATLVNTY

Autorem klipu jest Mac Adamczak, reżyser m.in. „Reksia” Margaret czy „Backstage’u” duetu PRO8L3M.  

Singiel „Umrzesz tak jak ja” to pierwszy zwiastun nowego albumu ATLVNTY, którego możemy się spodziewać jeszcze w tym roku.

Podziel się swoją opinią ;)