NOWE TWARZE | BEDNARSKA

Dziś zabieramy Was na Saharę!! Wycieczkę sponsoruje Bednarska – wokalistka, która swoim hipnotyzującym głosem potrafi naszej wyobraźni spłatać niemałego figla.

BEDNARSKA – wokalistka, songwriterka, autorka tekstów. Solowo aktywna od 2016 roku, w którym wydała pierwszy singiel Bieguny wraz z producentem Phattcutem. W roku 2017 pojawił się drugi singiel Pory, utrzymany w podobnej estetyce electro, jednak nagrany z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego.

Aktualnie wokalistka nieco zmienia muzyczny front i ma w planach wydanie autorskiej płyty, której będzie współproducentką. Przy nowym materiale współpracuje z producentem Dawidem Mazurkiem. Nowe kompozycje zmierzają w stronę ambientu, przestrzennego, ciemnego brzmienia pianina, klimatycznych, ambientowych gitar.

29 kwietnia ukazał się singiel Bednarskiej Sahara, promujący jej nową muzyczną drogę, której zwieńczeniem będzie planowany przez wokalistkę album. Singiel powstał we współpracy z producentem Dawidem Mazurkiem i jest ambientowym połączeniem brzmienia ciemnych gitar, matowego soundu fortepianu (Miłosz Bazarnik) i wokalu frontmanki, znanej szerzej ze współpracy z zespołem Frele.

Singiel jest dostępny we wszystkich popularnych serwisach streamingowych, a także, wraz z klipem, na platformie YouTube.

Podziel się swoją opinią ;)