[NOWE TWARZE] Julia Kwiatkowska – piękna, młoda i utalentowana w repertuarze autorów piosenek gwiazd światowego formatu

Tuż przed gorącym świątecznym okresem debiutuje​ Julia Kwiatkowska​ odkryta podczas #waytoyoungstars​ – konkursu na nową gwiazdę projektu Young Stars wytwórni MyMusic. W debiucie Artystki niewątpliwie dużą rolę pełnią ​ autorzy hitów światowej sławy gwiazd z USA​ – Seth Jackson oraz Huba Kelemen.


“​Serce Siłą​” to świetny, popowy singiel z bardzo wyraźnie zarysowaną linią melodyczną – błyskawicznie wpada w ucho! Wznoszący klimat, wyrazisty beat i popisowy wręcz wokal Julii gwarantują bardzo przyjemną dla ucha piosenkę, która spodoba się z pewnością szerokiej grupie słuchaczy. Piosenkę już teraz zagrały pierwsze stacje radiowe a klip cieszy się uznaniem widzów.
“Przez ten utwór chciałabym przekazać, że największą moc ma nasze serce. Pomimo wszelkich przeszkód, nasze marzenia są na wyciągnięcie ręki i nie powinniśmy nigdy z nich rezygnować. Po upadku zawsze trzeba wstawać i biec dalej. Piosenka opowiada też o miłości, o wsparciu, o otwarciu się na drugiego człowieka.”
 – tak o swojej piosence opowiada ​ Julia​ .


Julia w tym roku wzięła udział też w specjalnym pokazie talentów w strefie Teen Con podczas Young Stars Festival 2019, gdzie ostatecznie została dostrzeżona i niedługo później wspólnie z ID Records nagrała swój debiutancki singiel.