NOWE TWARZE | Monika Wiśniewska

Młodość, witalność i wyjątkowy głos, to największe atuty bohaterki coczwartkowego cyklu „Nowe Twarze”. Singiel utrzymany jest w stylistyce popularnego indie-popu z porcją elektroniki i wyrazistego wokalu, doskonale śpiewającej po angielsku, polskiej wokalistki – Moniki Wiśniewskiej.

Monikę cechuje unikalna barwa głosu, która doskonale współgra z zagranicznie brzmiącą kompozycją i aranżacją utworu. Piosenka pełna jest zarówno tych dobrych jak i złych emocji – dokładnie takich, jakie towarzyszą nam w chwilach przywoływanych w piosence. Singiel powstawał we współpracy z Michaelem Jayem z Los Angeles – uznanym producentem na tamtejszym rynku, który uwierzył w barwę i umiejętności wokalne debiutującej Artystki.

Monika stawia na tekst po angielsku nie bez powodu – jest zdecydowaną fanką życia za granicą, często podróżuje oraz jak twierdzi, ma więcej znajomych poza Polską niż w naszym kraju. Docelowo zamierza wyemigrować, dlatego też jej muzyka zdecydowanie przypomina zagraniczne przeboje a tekst nie jest w naszym rodzimym języku.

Do singla powstał też utrzymany w ekskluzywnym miejskim klimacie przeplatanym z pięknymi plenerami z malowniczym akwenem. Monika ukazuje się w nim jako silna, młoda, niezależna kobieta, którą dopadają zarówno pozytywne jak i negatywne myśli. Artystka też co jakiś czas „odpływa” w sceny plenerowe, nadając piosence bardziej pozytywnego nastroju, który jednak nie jest w stanie się na dobre zadomowić w duszy wokalistki ze względu na wciąż targające nią różnorakie emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.