NOWE TWARZE | Paweł Szymański

Młode pokolenie podbija polski rynek muzyczny! The Voice of Kids to prawdziwa kuźnia talentów.

Młody wokalista

Paweł Szymański to 14 letni wokalista, aktor teatralny i dubbingowy, autor tekstów i muzyki. Od najmłodszych lat związany ze śpiewaniem i sceną. Finalista wielu konkursów wokalnych o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Zdobywca Grand Prix na prestiżowym Festiwalu Piosenki aktorskiej w Tarnowie w 2019 roku.

W 2017 roku w Teatrze Muzycznym w Łodzi zadebiutował jako aktor w roli Gavroche’a w musicalu Les Miserables. Niedługo później zagrał w Musicalu Madagaskar i Skrzypek na Dachu.

W wieku 11 lat wziął udział w telewizyjnym programie The voice Kids 2, gdzie reprezentując drużynę Dawida Kwiatkowskiego doszedł aż do finału razem z Aniką Dąbrowską i Viki Gabor. Jako finalista wydał singla pt. „10 lat”.

Muzyka to nie wszystko

Glos młodego Simby w najnowszej kinowej produkcji Disneya i od 2019 roku mocno związany z dubbingiem podkłada głos pod wiele postaci również śpiewających.

W październiku 2020 roku doceniony podczas Zjazdu Młodych Gwiazd w Szczecinie, gdzie z rąk Marii Szabłowskiej otrzymał Nagrodę główną im. Heleny Majdaniec, Grand Prix Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno – Muzycznych, oraz „Złotą Kaczkę” Stowarzyszenia Dziennikarzy RP „Pomorze Zachodnie”. Scena i muzyka to jego świat, którym chciałby się dzielić z innymi wywołując wzruszenie i radość. Współpracuje z Polskim Radiem nagrywając słuchowiska radiowe.

Nowy singiel

Singiel „Własny szlak” jest zapowiedzią debiutanckiej płyty. Tekst piosenki jest Pawłowi bardzo bliski, a tym samym chciałby zmotywować innych aby sami dokonywali wyborów w życiu zgodnie z sobą a nie z presją otoczenia, czy „dobrymi” radami innych. Trzeba zawsze słuchać siebie, swojej intuicji, głosu serca i w żadnym wypadku nie wolno w siebie wątpić.

Piosenka mówi o indywidualnej drodze człowieka i jego wyborach, że nawet gdy popełni się błąd, zawsze można zrobić krok w tył i zacząć od początku, niż poddawać się i żałować później źle podjętych decyzji. Najważniejsze jest zawsze pozostać sobą a nie kopiować innych. Trzeba wierzyć, że można być tym kim naprawdę chce się być. Trzeba tylko uwierzyć w siebie.

Singiel dostępny jest we wszystkich platformach cyfrowych: https://ffm.to/PawelSzymanskiWlasnySzlak

Podziel się swoją opinią ;)