[NOWE TWARZE] SIS pracuje nad kolejnym albumem – warto poczekać na ten materiał

Niesamowita energia, charyzma i muzyka, która nie pozwala na koncercie stać spokojnie. Takimi atutami nie mogą pochwalić się niestety wszystkie zespoły. Zespół SIS z Bielska – Białej należy do tej zaszczytnej mniejszości.


SIS powstał w 2014 roku, dzięki wokalistce, Justynie Puchałce, ale obecny materiał w tych aranżach i z takim składem działa od drugiej połowy 2018 roku.


Pochodzimy z Bielska- Białej i okolic. Gramy muzykę z pogranicza alternatywnego rocka, ale żeby uniknąć zaszufladkowania, lubimy wpleść czasem odrobinę elektroniki. Niesamowicie kręci nas też old school, więc w zasadzie nigdy nie wiadomo czego się po nas spodziewać. Kochamy eksperymenty – SIS o sobie.


We wrześniu 2018 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany Heart. Materiał zespół wydał na nośniku własnym sumptem, a płyta rozdawana jest na koncertach za darmo!


Aktualnie sporo czasu kapela spędza w studio pracując nad drugą płytą. Jeśli wszystko pójdzie po myśli zespołu, na premierę poczekamy do połowy przyszłego roku. Jeśli materiał będzie przynajmniej tak samo dobry, jak obecny, to będzie warto!Trzon zespołu SIS stanowią: Justyna Puchałka – wokal, gitara, Piotr Mędrzak – gitara, Dawid Broszczakowski – instrumenty klawiszowe, Michał Burzymowski – bass i Igor Godlewski – perkusja.

Aktualnie SIS stanowi integralną część trasy koncertowej Dr Misio.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją z koncertu w łódzkiej Wytwórni.

This slideshow requires JavaScript.


Najbliższe koncerty:
08.11- Nowy Sącz – klub Fabryka/ Dr Misio
09.11- Kraków- klub Żaczek/ Dr Misio
29.11- Zabrze- Ck Wiatrak/ Dr Misio
06.12- Poznań- U Bazyla/Dr Misio


„…po co mam robić muzę skoro nikt jej nie będzie słuchał? Robię ją dla ludzi!” Justyna Puchałka.

I te słowa, chyba nie potrzebują komentarza. Prawda zawsze znajdzie swojego odbiorcę. Jeśli będziecie mieli okazję posłuchać zespołu SIS w Waszym mieście, to szczerze polecamy!!


Zobacz więcej:

Facebook

You Tube