[NOWE TWARZE] Trio hethet zagra w łódzkiej Poczekalni

Łódź zdolnymi ludźmi stoi. Na Serio! Co chwilę słychać o kolejnych artystach, którzy zaczynają swoją przygodę z malarstwem, aktorstwem, czy muzyką. Czas opowiedzieć Wam o kolejnej utalentowanej trupie.


hethet, to przede wszystkim szereg kontrastów brzmieniowych: wysokie z niskim, jasne z ciemnym, grube z chudym. Z takiego połączenia powstają piosenki z polskimi tekstami i minimalistyczną instrumentacją, które pozwalają przenieść się na chwilę gdzieś het het daleko.

Zespół został założony w 2017 roku. Dwukrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców „Piosenkarnia”, zwyciężył XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Poetyckiej w Oleśnie, prezentował się m.in. na Songwriter Łódź Festiwal, Songbirds Kraków Festival oraz w Programie III Polskiego Radia.



hethet to łódzkie trio: Ada Rusinkiewicz (głos, gitara/ukulele), Daria Płusa (gitara basowa) i Robert Kujawa (perkusja).

Już 1 czerwca grupa da koncert w łódzkiej Poczekalni. Podczas występu zaprezentuje swoje sztandarowe utwory tj. „Jesień”, czy „Samotność”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, natomiast uznanie dla zespołu można będzie wyrazić wrzucając „cołaskę” do kapelusza.

Po szczegóły zapraszamy na Facebookowe strony tego wydarzenia.


Zobacz więcej:

Facebook