NOWE TWARZE || Zespół mona polaski prezentuje nowy utwór pt. „Świeć

Powracamy z naszym cyklem “Nowe Twarze”. Czasy mamy trudne, ale co by się nie działo, muzyka jest kobietą i z nią się nie dyskutuje!!


Zapraszamy Was do odsłuchu najnowszej piosenki łódzkiego zespołu mona polaski. Utwór został zrealizowany w ciągu ostatnich miesięcy, które ze względu na brak koncertów były dla zespołu czasem wyjątkowym.

Do utworu powstał teledysk, nakręcony przez Braveboy Studio podczas pobytu muzyków w leśniczówce, w której zespół rejestrował pomysły na nowy, drugi album.

Piosenka „Świeć” od dziś dostępna jest na serwisach streamingowych. Wideo do utworu miało swoją premierę w piątek 23 października 2020 na kanale Youtube oraz na Facebooku zespołu.

mona polaski to młodzieżowy zespół konceptualny założony w 2018 roku w Łodzi, przez chłopaków, którzy muzykę pokochali na zabój. Poszukują dreszczy, jakie wywołują piosenki oraz interesują się zagadnieniem przenoszenia się w czasie za pomocą dźwięku. 

Mona polaski w składzie: Karol Stolarek – wokal, syntezatory, Wit Zarębski – bas, moog, Michał Gibki – gitara, klawisze.

Podziel się swoją opinią ;)