Nowy Klip Redakcji czyli Redakcja z Duszą na naszym portalu

Zespół Redakcja zaprasza do obejrzenia klipu “Zabłąkana Kula”.

Na stronie zespołu czytamy:

“Redakcja to zespół grający energetyczną i dynamiczną muzykę z pogranicza punk rocka, post punka i rock`n`rolla. Zespół tworzą: Darek Dusza-gitara, Adam Antosiewicz-wokal, Adam Kotzian – gitara, Piotr Magnucki-bas i Michał Spis– bębny.
Redakcję założył w 2010 r. gitarzysta i tekściarz Darek Dusza, legendarna postać polskiej muzyki punkowej i niezależnej. Artysta znany m. in. z takich formacji jak Śmierć Kliniczna, Absurd, DiM, czy Shakin` Dudi. Darek jest również znanym tekściarzem, autorem m. in. “Au sza la la la” i “Och, Ziuta” Shakin` Dudi czy “Jak malowany ptak” Dżemu. Jest autorem tekstów dla takich artystów jak: Irek Dudek, Cree, Bracia, Lora Szafran, Beata Przybytek i Michał Urbaniak.
Redakcja zagrała wiele doskonale przyjętych koncertów w klubach na terenie całej Polski. Redakcja czterokrotnie gościła na festiwalu Rock na Bagnie, grała na Industriadzie i Festiwalu Ryśka Riedla. Zespół ma w dorobku trzy studyjne albumy: „Horrroskop” (2010), „Cyfrowe Średniowiecze” (2012) i „Polskie Piekło” (2015).
Po rocznej przerwie, spowodowanej kontuzją ręki Darka Duszy, zespół ponownie powraca do aktywnej działalności. W 2018 roku na koncertach będzie można usłyszeć utwory nie tylko z trzech studyjnych płyt. Zespół do swojego repertuaru włączył kultowe nagrania wcześniejszych grup Darka: Śmierci Klinicznej i Absurdu. Zresztą w ostatnim czasie na rynku pojawiły się (i szybko sprzedały) LP i CD Śmierci Klinicznej, a w styczniu ukaże się LP Absurdu.”

Polecam Waszej uwadze artystę Darka Duszę i jego dokonania artystyczne bo naprawdę są godne polecenia i poznania.


Redakcja – Zabłąkana kula


Zajrzyj po więcej:

fb:  https://www.facebook.com/Redakcjaband/


 

Podziel się swoją opinią ;)