Nowy premierowy sigiel od Łukasza Reks

Łukasz Reks to wokalista, songwriter oscylujący w okolicach indie popu, soulu, r&b czy jazzu. Jego głos posiada ciepłe, głębokie i charakterystyczne brzmienie. Reks jest również absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Nadszedł czas by artysta pokazał debiutancką epkę- Premiera już 19 czerwca!


Pierwszy projekt solowy czyli debiutancka EP-ka (wyd. własne), ukaże się na początku czerwca 2019 roku. Do nagrań zaproszeni zostali trójmiejscy muzycy. Płyta zawierać będzie pięć piosenek w języku polskim i angielskim, których autorem jest Łukasz Reks. Jak mówi wokalista: Moja muzyka to mieszanka indie popu, jazzu oraz soulu. Piosenki opowiadają o poszukiwaniu siebie, miłości, fascynacji czy doświadczaniu nowych rzeczy. Nie zabraknie tematów bardzo ludzkich takich jak tęsknota, kłamstwa, strach czy niepewność. Każda wprowadzi nas w swój unikatowy świat.


Epkę zwiastuje singiel Stan Lękowy, który od czasu premiery zbiera pochlebne recenzję słuchaczy. Piosenka zadaje pytanie Czy warto udawać, żyć na pozór i pielęgnować w sobie „stan lękowy”, czy jednak lepiej zrezygnować z rzekomego bezpieczeństwa i spróbować wystawić się na coś nieznanego?

ZOBACZ WIĘCEJ