Nowy Singiel od Linii Nocnej

Linia Nocna to duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Pracę nad wspólnym projektem rozpoczęli dwa lata temu.

Debiutowali w czerwcu 2017 singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”.

Jesienią Linia Nocna supportowała KARI w czasie jej trasy koncertowej „I am Fine” oraz Kubę Badacha i jego „Oldschool” w warszawskim Teatrze Roma. Zespół wystąpił także w ramach Warsaw Music Week.


W listopadzie swoją premierę miał drugi singiel „Nad Wisłą”, w którym gościnnie wystąpił Kuba Sienkiewicz, wokalista legendarnego zespołu Elektryczne Gitary.
W piosence, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej, wyraźnie słychać inspiracje miastem i jego dźwiękami, co jest charakterystycznym elementem twórczości zespołu.


W marcu ukazał się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza oraz Buslava. Materiał charakteryzują elektroniczne brzmienia i nowoczesne produkcje, ale w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje też delikatności i poetyckości. 


14 czerwca premierę miał nowy singiel duetu Linia Nocna “Notre Dame”. Artyści opisują nowy singiel w jednym zdaniu:

Nie zawsze jeździmy na hulajnogach w słońcu, zajadając beztrosko McFlurry z karmelem. O tym jest ten singiel, nieco na przekór panującej pogodzie, szczerze i od serca.

Słowa/muzyka – Monika Mimi Wydrzyńska, Mikołaj Trybulec
mix/mastering – Marcin Szwajcer
okładka – Aleksandra Degórska

Profil Aleksandry i jej twórczość możecie obejrzeć tu:
https://www.facebook.com/AlexDegorskaCollageArt/


ZOBACZ WIĘCEJ

FACEBOOK

INSTAGRAM

TIK TOK ZESPOŁU

YOUTUBE