Ofelia – Tu (Lange & Makowiec Remix)

Ofelia – Tu (Lange & Makowiec Remix) to zremixowana wersja utworu „Tu”, z debiutanckiego albumu „Ofelia”, który ukazał się w listopadzie 2019 r. Promowały go single „Zaraz„, „Tu„, „Dwa slowa” i „To Do pana„.

Tuw remixie jest niespodzianką dla fanów Ofelii, znających doskonale oryginał. Piosenka dostała drugie życie dzięki producentom Lange & Makowiec. Przepiękną okładkę do remixu namalowała Zuzanna Krefft.

Następną muzyczną odsłoną, którą Artystka przygotowuje z wielkim zaangażowaniem, jest koncertowa wersja utworów, które miały zabrzmieć podczas trasy koncertowej Księgi Ofeliowe”Z powodu pandemii, trasa została odwołana, Ofelia jednak wraz z całym składem koncertowym, weszli do studia i nagrali dla wszystkich fanów koncert, w takiej formie, w jakiej miał się on odbyć na żywo. Materiał z „Ksiąg Ofeliowych”, w wyjątkowych, niepublikowanych do tej pory aranżacjach, usłyszymy już wkrótce.

Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „ Lubi robić sama swoje” więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą. Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.

Michał Lange – producent muzyczny, wokalista. Absolwent wokalistyki jazzowej na AM w Gdańsku, współtwórca duetu Sarcast, producent płyty „Wiersz Ostatni” Kasi Lins, autor muzyki do reklam. 

Marcin Makowiec – kompozytor, producent, realizator, muzyk. Absolwent Musicians Institute w Los Angeles. Współpracował między innymi z Kombii, Honoratą Skarbek, Dawidem Kwiatkowskim, Reni Jusis, Golden Life, Oxy.Gen. Kompozytor muzyki do reklam i filmów. 

Wspólnie Lange & Makowiec są autorami utworów z albumu „Ideal” Rosalie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.