Olga Polikowska ujawniła datę premiery i tytuł debiutanckiej płyty!

To wielka chwila dla Olgi Polikowskiej. Po świetnie przyjętej EPce “Blask” oraz wielu przebojowych singlach dzieli się ze światem informacją o swojej debiutanckiej płycie. Jej pierwszy album długogrający ukaże się 5 marca 2021 r. i będzie nosił tytuł “Pełnia”.


Płyta „Pełnia” jest ekstremum porozumienia Olgi z samą sobą. Artystka traktuje ją jako kulminację kobiecości oraz samoświadomości, a także szczęśliwe odnalezienie twórczego ja. Na tym albumie opowiada o miłości i bliskości, ale także o tęsknotach, stracie, nostalgiach i strachu. Z kolei muzyka jest w stu procentach taka, jak ją sobie od zawsze wyobrażała. Wypełniona ciepłymi brzmieniami i beatami tętniącymi groovem. Jest w niej też dużo lekkości i świeżości, co dało Oldze możliwość zaprezentowania się z wielu stron. Podobnie jak osobom, z którymi pracowała nad tą płytą. Wszyscy artyści, którzy wzięli udział w nagraniach „Pełni”, są jej wielką inspiracją oraz wzorami do naśladowania. Z kolei sam tytuł albumu symbolizuje pełnię spełnienia.

Wiadomo już, że płyta ukaże się 5 marca 2021 r., ale nie znamy jeszcze jej okładki. Ujawniona przez artystkę oraz jej wydawcę, wytwórnię FONOBO Label, grafika, to jedynie przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po pełnej poligrafii albumu. A jeśli ktoś nie może się doczekać premiery “Pełni”, to płyta dostępna jest już w przedsprzedaży.
Dokładnie pod tym adresem: https://www.mtj.pl/sklep/pelnia/.

Niecierpliwie czekam, żeby zdradzić Wam okładkę płyty, niespodzianki i gości specjalnych!!!  

olga polikowska

Preorder wystartował nieprzypadkowo 28 stycznia. Dokładnie na ten dzień przypadła pierwsza w 2021 roku pełnia, tzw. Pełnia Wilczego Księżyca lub Pełnia Lodowego Księżyca. Dla największych fanów Olgi została przygotowana specjalna, limitowana do stu sztuk edycja albumu. Każdy z egzemplarzy zamówionych w przedsprzedaży zostanie przez artystkę własnoręcznie podpisany.

Podziel się swoją opinią ;)