OLiS – album Męskie Granie 2019 na szczycie (13.12 – 26.12)

Najnowsze zestawienie OLiS zdominowali polscy artyści z Męskim Graniem na czele. To właśnie album, który już osiągnął status złota z jubileuszowej dziesiątej edycji tej kultowej trasy kupowaliście najczęściej w okresie 13.12 – 26.12.2019. Kto jeszcze znalazł się w pierwszej dziesiątce?

Zalewski, Walaszek, Nosowska oraz Organek – oni stanęli na czele Orkiestry Męskiego Grania 2019 i jak widać skład mistrzowski sprawdził się doskonale! Drugie miejsce należy do grupy Queen “THE PLATINUM COLLECTION – GREATEST HITS I,II&III”, na trzecim już wracam do rodzimych artystów – raper Kali z albumem “Droga koguta”. Tuż za podium znajdziemy Dawida Podsiadło z wciąż odnoszącym wielkie sukcesy krążkiem “Małomiasteczkowy”.

W pierwszej dziesiątce znajdziemy również Golec uOrkiestra “KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK W BAZYLICE JASNOGÓRSKIEJ”, album “Święta bez granic 2019” wydane przez Polskie Radio, Michał Bajor z płytą “KOLOR CAFE – PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE” oraz Bedoes & Lanek “Opowieści z doliny smoków”.


OLiS – oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio – Video, istniejąca od 23 października 2000 roku.

Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą duże sklepy sieciowe (np. Empik, Saturn, Media Markt, Rock-Serwis), sklepy internetowe (np. Merlin, Alkopoligamia) oraz sklepy niezależne.Informacje gromadzi i analizuje niezależna i niezaangażowana w tworzenie i dystrybucję wydawnictw fonograficznych agencja badawcza TNS Polska.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

www: http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=