Organek w jesienno-zimowej trasie koncertowej. Finałowy koncert już 15 grudnia w klubie Stodoła.

Pierwszy raz usłyszałam Organka w 2014 roku, kiedy ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany „Głupi” i pierwsze co nasunęło mi się na myśl to: Jakie to jest dobre! Muszę iść na Ich koncert! Nie byłam odosobniona w swoich odczuciach. W tamtym momencie zaczęła się totalna ogankomania, bilety na koncerty rozchodziły się na pniu, a utwór „Kate Moss”dotarł na pierwsze miejsce listy przebojów NRD.  Sądzę, że to co najbardziej urzeka w twórczości Organka to znakomite i bardzo szczere teksty, świetne zgranie zespołu, niesamowity klimat na koncertach i charyzma jaką ma frontman zespołu czyli Tomasz Organek.
Drugi album z listopada 2016 roku zatytułowany „Czarna Madonna” ugruntował tylko już mocną pozycje zespołu na rynku muzycznym i potwierdził to co było wiadomo od początku. Doskonały debiut Organka to nie był przypadek.

źródło: https://www.facebook.com/tomorganek// fot. Oskar Szramka

Jakiś czas temu formacja ruszyła w jesienno-zimową trasę koncertową po klubowych scenach Polski. W najbliższym czasie będzie można usłyszeć i zobaczyć zespół w takich miastach jak: 4 listopada w Lesznie, 15 listopada w Zabrzu, 16 listopada w Opolu, 17 listopada we Wrocławiu, 1 grudnia w Gomunicach, 2 grudnia w Olsztynie i 8 grudnia w Głogowie, natomiast finałowy koncert trasy odbędzie się 15 grudnia w legendarnym, warszawskim klubie Stodoła.
Wszystkim chcącym zobaczyć i usłyszeć Organka na żywo radzimy się pospieszyć ponieważ bilety rozchodzą się z prędkością światła.

Więcej informacji na temat trasy koncertowej Organka znajdziecie na facebookowym profilu zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.