Pablo Novacci i DMN z ważnym przesłaniem w kontrowersyjnym singlu „Głupi”

Na kanale YouTube Miejska Muzyka odbyła się właśnie premiera kontrowersyjnego w formie, ale zawierającego ważne i motywujące przesłanie teledysku do singla „Głupi”. Do udziału w tym nagraniu Pablo Novacci, autor odtworzonego ponad cztery miliony razy utworu „Po francusku”, zaprosił DMN-a.

„Głupi” jest tylko z pozoru banalnie brzmiącą, prostą piosenką z nieskomplikowaną treścią. Nic bardziej mylnego, tak naprawdę jest to próba zmotywowania słuchacza do samodzielności, niezależności finansowej oraz pomnażania swojego kapitału – mówi o singlu Pablo Novacci.

„Głupi” nie stanowi pierwszego efektu kolaboracji Pabla i twórcy bardzo dobrze przyjętego utworu „BlaBlaCar”, DMN-a. Panowie mieli okazję wielokrotnie okazję pojawić się we wspólnych utworach. Chemię między muzykami słychać między innymi w nowym singlu, będącym ponadto świetnym wyważeniem obydwu stylów.Pablo Novacci, czyli raper, producent i wokalista w jednej osobie, pochodzi z Jeleniej Góry, lecz sporą część życia spędził na Wyspach Brytyjskich. Na swoim koncie ma cztery solowe albumy oraz kilka mixtape’ów nagranych solo i z innymi artystami. Współpracował ze śmietanką polskiej sceny hip-hopowej, między innymi z Białasem, Bedoesem, Koldim, Sentino, Smolastym, Sponsem, Whitem 2115 czy Young Multim.

zajrzyj po więcej: