DESIRE to opowieść pełna sprzeczności, o uczuciu, które koi i zadaje ból, o słowach, których nie chcemy słyszeć i o sytuacjach, których nie chcemy być świadkami. Klip można już obejrzeć na YouTube.
COPENDENCY to pierwszy minialbum wydany przez Honoratę Skarbek, w którym znajduje się 5 bardzo osobistych utworów, tj. DESIRE, EGO, FALLING, 5 AM, FORGIVENESS, napisanych przez artystkę, w języku angielskim.
Honorata brała czynny udział w tworzeniu muzyki do wszystkich piosenek razem ze swoimi producentami. Cały projekt utrzymany jest w zupełnie innym klimacie, niż dotychczasowe nagrania wokalistki. Jest zarazem namiętny i mroczny, burzliwy i kojący.
COPENDENCY to krótki pamiętnik zawierający pragnienia, rozterki i doświadczenia, które wokalistka pozostawia do interpretacji własnej swoim słuchaczom, bo jak sama mówi, jest to najbardziej osobisty projekt muzyczny w jej życiu.
Premiera krążka 8 listopada. EP można już zamawiać w preorderze na MyMusic Shop oraz przez stronę www.honorataskarbek.com.
Dostępna jest również opcja Pre-save na Spotify, aby zapisać się na premierę płyty i posłuchać jej, gdy tylko się ukaże!
Zobacz więcej: