[PATRONAT] Julian Lesiński debiutuje albumem i prezentuje klip do utworu „Czarne Lustro”

[PATRONAT] Julian Lesiński debiutuje albumem i prezentuje klip do utworu „Czarne Lustro”

Debiutancki album Juliana Lesińskiego „Milion Nowych Szans” to niezwykła mieszanka popowych brzmień, emocjonalnych tekstów opatrzonych mocnym i charyzmatycznym głosem wokalisty.

Słuchając tej płyty odbiorca przemierza wraz z nim pełną emocji, uśmiechu, ale również zadumy podróż. Jak przyznaje sam wokalista – krążek powstał na bazie jego przemyśleń i osobistych przeżyć. Niektóre utwory poruszają swoją szczerością i klimatem, inne powodują, że nie można przestać się uśmiechać. “Milion Nowych Szans” to zbiór utworów, obok których ciężko przejść obojętnie. Pozytywne przesłanie to dodatkowy atut tego albumu.

Julian Lesiński konsekwentnie podąża indywidualną ścieżką kariery muzycznej. Od lat występuje zarówno na polskich jak i zagranicznych scenach. Płyta jest zwieńczeniem jego ciężkiej pracy i spełnieniem marzeń.

Do współpracy przy albumie artysta zaprosił polskich  i zagranicznych twórców. Większość piosenek powstała w Szwecji, a za muzykę i produkcję odpowiadają Simon Johansson i Niklas Bergqvist. Na płycie znaleźć można także kompozycje uznanego białostockiego producenta Marka Kubika, Piotra Belaka, Krzysztofa Milewskiego czy Martina Skowrońskiego. Autorami tekstów są: Aidan O’Connor, Georgios Kalpakidis, Nikos Sofis czy frontman zespołu ATLVNTA – Kamil Durski

Singlem promującym album jest utwór: „Czarne lustro”.

Idąc za przeczuciem i energią bijącą z tego albumu, portal Muzykoholicy nie mógł się powstrzymać by nie objąć „Miliona Nowych Szans” swoim patronatem medialnym.

Nagrań na płytę dokonano w  WeM Studio, Stay Sound Music Group. Realizacja nagrań: Marek Kubik, Simon Johansson, Niklas Bergqvist, Mix/Mastering: Simon Johansson, Niklas Bergqvist. Chórki: Monika Horodek, Karolina Szatkowska, Ida Njie. Zdjęcia na okładce i w książeczce: Magdalena Hanik.


Lista utworów:

1. Milion Nowych Szans (muzyka: Martin Skowroński, tekst: Kamil Durski)

2. Czarne Lustro (muzyka: Marek Kubik, tekst: Kamil Durski)

3. Only Love Can Win (muzyka: Simon Johansson, Niklas Bergqvist, tekst: Aidan O’Connor)

4. Zaklęcia (muzyka: Marek Kubik, tekst: Kamil Durski)

5. Before I Go (muzyka: Simon Johansson, Niklas Bergqvist, tekst: Georgios Kalpakidis)

6. Jesteś Tu (muzyka: Simon Johansson, Niklas Bergqvist, tekst: Kamil Durski)

7. Not Your Hero (muzyka: Simon Johansson, Niklas Bergqvist, tekst: Aidan O’Connor)

8. Spójrz (muzyka: Krzysztof Milewski, tekst: Kamil Durski)

9. Koniec Dnia (muzyka: muzyka: Simon Johansson, Niklas Bergqvist, tekst: Kamil Durski)

10. Stars (muzyka: Simon Johansson, Niklas Bergqvist, tekst: Nikos Sofis, Stefan Knutsson)

11. What If (muzyka: Simon Johansson, Niklas Bergqvist, tekst: Kamil Durski)

Bonus track:

12. All And All [Piano Version] (muzyka: Piotr Belak, tekst: Maja Prus)


Piosenka w mocny sposób porusza temat uzależnienia od social mediów, które negatywnie wpływają na relacje międzyludzkie. Tą piosenką chciałem zwrócić uwagę na to, że przestajemy ze sobą być, rozmawiać… Ograniczamy się do skrótów, emotikonów i przez co cierpią nasze relacje i stajemy się odosobnionymi jednostkami.


Kup album: https://goramuzyki.pl/produkt/milion-nowych-szans/

Podziel się swoją opinią ;)