PATRONAT || Sławomir Grzymek i Lekko pijani prezentują płytę “To tylko muzyka”

18 września 2020 roku ukaże się płyta „To tylko muzyka” Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych.

Pierwszy singiel „Kowadło”, a także kolejny – “Znaki na wodzie” trafiły na ścieżkę dźwiękową serialu “ZNAKI”. Ku naszej radości, album pojawi się pod naszym patronatem medialnym.

Sławomir Grzymek jest muzykiem, kompozytorem, tekściarzem, poetą i aktorem, od wielu lat związanym ze światem mediów. Osobą kreatywną i spostrzegawczą, typem obserwatora, który potrafi słuchać i kocha kolekcjonować rozmaite miejskie historie i ciekawostki.

Sławomir Grzymek / fot. Soliton, mat. promocyjne

W 2013 roku postanowił przekuć swoje życiowe doświadczenia w osobisty projekt muzyczno-towarzyski, gromadząc wokół siebie znakomitych muzyków: gitarzystę Marka Garbackiego, basistę Dawida Klimkowskiego i perkusistę Karola Nabożnego. Efektem tej twórczej pracy był album „Piosenki (Nie)popularne”, który ujrzał światło dzienne w 2017 roku.


W muzyce Sławomira Grzymka i Pijanych pobrzmiewają echa tego, co w muzyce gitarowej najbardziej szlachetne. Literackie teksty Grzymka są niejednoznaczne i trudne do zdefiniowania – często intrygują, czasem niepokoją. Nowy album przynosi pewne zmiany w muzyce zespołu, które należy określić mianem art rocka.

Utwór trafił na ścieżkę dźwiękową pierwszego sezonu serialu ZNAKI (którego producent i reżyser Jakub Miszczak przygotował teledysk).

Pierwszy singiel „Kowadło” (wydany 7 kwietnia 2020) trafił na ścieżkę dźwiękową pierwszego sezonu serialu ZNAKI.


“Znaki na wodzie” także trafił na ścieżkę dźwiękową popularnego serialu kryminalnego.

Premiera drugiego singla odbyła się 28 lipca 2020 wraz z publikacją klipu do piosenki na YouTube. Produkcją teledysku ponownie zajęła się grupa ATM, która odpowiada również za realizację serialu. Również utwór „Znaki na wodzie” powstał na ścieżkę dźwiękową drugiego sezonu serialu ZNAKI, wyprodukowanego przez telewizję AXN. 2. sezon serialu można oglądać także na kanale NETFLIX. Sławomir Grzymek występuje w roli Feliksa.

Podziel się swoją opinią ;)