Patryk Skoczyński ma “Jedno słowo” do słuchaczy

Patryk Skoczyński konsekwentnie, nie zważając na trudne dla branży muzycznej czasy, robi to co potrafi najlepiej: dostarcza przeboje.

Jako współkompozytor wraz z Piotrem Siejką oraz Maćkiem Wasiem (autorem słów) stworzyli kolejny nowoczesny popowy przebój. To już trzeci, po Domu i Ruchomym celu, singiel zapowiadający debiutancki album artysty. Utwór przesycony jest melancholijnym klimatem, ale wybrzmiewają w nim także mocniejsze rockowe dźwięki, które znamy już z wcześniejszych kompozycji Patryka.

Od 29 stycznia singiel Jedno słowo można usłyszeć zarówno na antenach rozgłośni radiowych, jak i w serwisach streamingowych. Do utworu powstał także klimatyczny teledysk, nagrany w nocnej, deszczowej scenerii. Patryk zabiera nas w nim w nieokreślony, amorficzny świat na pograniczu snów i jawy, w którym obserwuje sam siebie. Wspominając zwykłe, ale zarazem niezwyczajne sytuacje wypełnione obecnością drugiej osoby uświadamia nam, jak wielką siłę daje bycie razem. Za reżyserię i zdjęcia do klipu odpowiadał Piotr Smoleński.

Jedno słowo to utwór o wsparciu i sile bycia razem. Powstał na bazie moich własnych doświadczeń

Patryk Skoczyński

Podziel się swoją opinią ;)