Patryk Szczepanik: premiera teledysku i preorder płyty

Patryk Szczepanik właśnie podzielił się teledyskiem do swojego debiutanckiego singla „5173” który na youtube i Spotify odnosi już swoje pierwsze sukcesy!

Lyric Video, którym Patryk podzielił się w dniu premiery utworu w serwisach streamingowych zebrało już ponad 80 tysięcy wyświetleń, a na Spotify singiel został odsłuchany już ponad 40 tysięcy razy. Utwór znalazł się playliście „Polskie hity” stworzonej właśnie przez Spotify oraz na ponad 900 playlistach stworzonych przez użytkowników serwisu!

Teledysk stworzony został przez LIT Movie Studio! W głównej roli wystąpił Patryk Szczepanik oraz Weronika Jaguś – influenserka beauty, która prowadzi swój kanał youtube (ponad 260 tys. subskrypcji).

Gościnnie w utworze usłyszycie również Zagi, która również pojawiła się na chwilę w klipie niczym Stan Lee. Razem śpiewają o tym, że często dana sytuacja może być widziana na wiele sposobów. Producentem utworu jak i całego albumu „Pierwsza” jest Michał Wrzosiński – nagrodzony dwoma złotymi płytami ZPAV autor muzyki i tekstów.

ZAMÓW ALBUM „PIERWSZA” W PREORDERZE GOLD zawierającym dodatkowy utwór „Sajko Girl” – https://popcornrecords.pl/produkt/patryk-szczepanik-pierwsza-fan-box-preorder/


Album „PIERWSZA” napisaliśmy w całości w 10 dni. Przyjechałem do Zagi i Michała z pomysłami na każdą z piosenek. Pamiętam, że ogromnie się bałem tego pierwszego otwarcia przed kimś z moimi pomysłami, totalnie nie wiedziałem czy cokolwiek z tego okaże się „okiem muzyka” na tyle dobre żeby chcieli ze mną współpracować, ale jak się szybko okazało moje obawy okazały się wyłącznie obawami, a my we trójkę świetnie się dogadujemy i uzupełniamy.

Na płycie znajdziesz kilka moich osobistych przeżyć i przemyśleń o których nigdy wcześniej nie mówiłem, oraz kilka historii dwojga ludzi, których łączy wiele, ale jeszcze więcej dzieli.Tytuł albumu „PIERWSZA” powstał tuż po napisaniu ostatniej piosenki. Całość tekstów zapisywałem w takim małym notatniczku, który kiedyś z nudów podpisałem na okładce „Moja PIERWSZA płyta”. Myśląc nad tytułem spojrzałem na notatnik i na ten pogrubiony długopisem napis PIERWSZA i uznałem, że to będzie to. W końcu jest to moja pierwsza płyta, jest na niej utwór o nazwie „PIERWSZA”, który opowiada o mojej pierwszej dziewczynie, oraz o pierwszej miłości… – mówi Patryk

Foto. P. Morzonek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.