PAULA ROMA nie zwalnia tempa i zapowiada kolejny album

Po zaledwie sześciu miesiącach od premiery debiutanckiej płyty “Cholerne pragnienie” artystka wkracza w nowe muzyczne opowieści.

Singiel „Śmiało”, który właśnie zadebiutował w sieci, to mieszanka popu i soulu. Piosenka przyprawiona metaforyczną warstwą liryczną opowiada w wielowymiarowy sposób o płaczu.

”Jak gin i tonic na dużej wysokości działa jak lekarstwo złudnie na moje słabości…”

Singiel „Śmiało” powstał podczas silnych turbulencji w samolocie, w rejsie powrotnym z Fuerteventury
Silne doznania lękowe oraz uczucie nadchodzącego płaczu, pozwoliło napisać naszpikowany emocjami tekst opowiada PAULA.

“Śmiały” jest także wyjątkowo dynamiczny teledysk, do którego Paula sama napisała scenariusz oraz czuwała nad jego reżyserią, której podjął się Marcin Kopiec (Mortvideo).

Za warstwę muzyczną utworu “Śmiało” odpowiada Paula oraz DrySkull (Robert Szewczyk) – producent, który współpracował z takimi artystami jak: Mrozu, Sokół czy Dawid Podsiadło. DrySkull jest także producentem części piosenek z nadchodzącego krążka artystki. Nie zabraknie na nim także utworów stworzonych we współpracy z Jurkiem Zagórskim, współautorem płyty “Cholerne pragnienie”.


PAULA ROMA to jedna z najciekawszych postaci na młodej polskiej scenie muzycznej. Została okrzyknięta przez Empik.com odkryciem 2021 roku oraz obiecującym debiutem lata. Jej debiutancka EP-ka oraz pierwszy album, zatytułowany “Cholerne Pragnienie”, zdobyły znakomite recenzje i trafiły na listę najlepiej sprzedających się albumów w kraju. Artystka latem wystąpi na scenach najważniejszych muzycznych festiwali w Polsce.

Podziel się swoją opinią ;)