PAULLA jak „HURAGAN”! Wokalistka w nowym utworze śpiewa o sile kobiet

Nowy utwór Paulli opowiada o sile kobiet w walce z przeciwnościami losu. Teledysk do piosenki  „Huragan” nakręcono w Portugalii.

Kilka dni temu Paulla realizowała w Portugalii teledysk do najnowszego singla „Huragan”, zapowiadającego jej trzecią płytę, która ma się ukazać na początku przyszłego roku. Premiera piosenki, skomponowanej przez duet Don Juan Wielki (znany z MIYO) i Grizzlee, a także klipu zrealizowanego przez Mortvideo.

materiały prasowe

Zdjęcia do teledysku, którego reżyserem jest Marcin Kopiec, kręcone były między innymi w przepięknej Lizbonie – na najsłynniejszym placu portugalskiej stolicy, Comercio oraz przy Łuku Triumfalnym Arco da Rua, z którego roztacza się widok na całe miasto, rzekę, podwieszane mosty i zamki. Oczywiście, w kadrach nie mogło też zabraknąć znanego na całym świecie symbolu Lizbony – historycznego tramwaju. 

Najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym realizowano teledysk był przylądek Cabo da Roca –najdalej wysunięty na zachód punkt kontynentalnej Europy, niegdyś nazywany krańcem Starego Świata. Strome klify i ogromne fale oceanu tworzą urzekające i porywające tło do „Huraganu”. 

„Huragan” to piosenka o sile kobiet, ich dojrzałości i mądrości, dlatego wybrałam takie miejsca w Portugalii, które dowodzą, że niczego się nie boimy i jesteśmy w stanie przezwyciężyć nawet największe słabości. Całe życie walczę z lękiem wysokości. Stojąc nad przepaścią albo na samym szczycie wieży, myślałam, że umrę ze strachu! A jednak nakręciliśmy to! Piosenka „Huragan” jest skierowana do każdego, kto czuje w sobie siłę, by nie poddawać się przeciwnościom losu. Ten „Huragan” to nasza moc, energia, emocje, dzięki którym wychodzimy na prostą. 

Paulla

Rok 2021 jest przełomowy na drodze artystycznej Paulli. Na początku kwietnia piosenkarka wydała utwór „To, co dał nam świat” w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec maja wystąpiła w Opolu. Jej muzyczna interpretacja piosenek „Życie jak wino” oraz „Życia mała garść” zachwyciła opolską publiczność i fanów. Latem odbyła się premiera singla „Ostatnia noc”, z którym we wrześniu Paulla wzięła udział konkursie premier 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. 

materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)