Paweł Izdebski wydał grę mobilną. Zagraj w @strach – the game

Już w najbliższy piątek – 17.01 – premierę będzie miał debiutancki długogrający album Pawła Izdebskiego zatytułowany “@strach”. Z tej okazji artysta zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy w której do wygrania są wejściówki na koncert premierowy w Progresji! Sprawdźcie się w specjalnej grze – “@strach – the game”.

“@strach – the game” to mobilna, muzyczna gra zręcznościowa, w której gracz może wcielić się w postać Pawła Izdebskiego zmierzającego na latającej gitarze na własny koncert. Celem jest pomoc muzykowi w dotarciu na czas poprzez omijanie przeszkód – w postaci na przykład samochodów, czy hejterów rzucających pomidorami. Punkty zdobywa się poprzez zbieranie kostek gitarowych leżących na naszej drodze. To wszystko oczywiście w rytm muzyki Pawła, utworów z płyty “@strach”, ale nie tylko!

@STRACH – THE GAME


Uroku dodają przezabawne dźwięki nagrane przez samego muzyka jak i zaskakująca szczegółowość grafik, np. wizerunki pojawiających się członków zespołu muzycznego Izdebskiego.

Gra jest dodatkiem do płyty “@strach” Pawła Izdebskiego, której premiera już w najbliższy piątek, 17 stycznia. Płytę promują też trzy wydane do tej pory single, “Niewiarygodne”, “Laura” oraz “Szwy”.

Najbardziej aktywni gracze, a dokładniej ci, którzy na czas 17 stycznia 2020 godz. 23:59 będą w pierwszej trójce najlepszych wyników, mają szansę otrzymać darmowe bilety na koncert premierowy w warszawskiej Progresji – 26.01!


Koncert premierowy w warszawskiej Progresji (26.01) jest częścią trasy koncertowej “Niewiarygodny Tour”, promującej nadchodzące wydawnictwo. Mimo tego, wypełniony będzie masą muzycznych niespodzianek, które Paweł razem z zespołem szykuje specjalnie na tę wyjątkową okazję. Niewykluczone, że pojawią się muzyczni goście z najwyższej półki polskiej sceny alternatywnej.

Nadchodzący krążek przełamuje dotychczasową karierę muzyka, wracając do jego mocniejszych korzeni muzycznych, oddalając się od wydanej w 2017r. popowej EPki “Książę Naiwności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/pawelizdebskipl/

Instagram: https://www.instagram.com/nieokiemznany/

YouTube: https://www.youtube.com/user/Pmfia