“Młodość” Ralpha Kaminskiego na winylu. Ruszyła przedsprzedaż

Jesienią ubiegłego roku ukazała się druga płyta Ralpha Kaminskiego zatytułowana “Młodość”. Krążek często uznawany za Płytę Roku 2019 już niedługo ukaże się w formie winylu – 31.01. Dziś longplay można już zamówić w przedsprzedaży internetowej.

“Młodość” to druga i mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Album ukazał się 22 listopada 2019 roku i od razu zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych, którzy często wymieniali go jako jeden z najlepszych wydanych w minionym roku.

“MŁODOŚĆ” RALPH KAMINSKI – przeczytaj naszą recenzję

MŁODOŚĆ TOUR – najbliższe koncerty Ralpha Kaminskiego

This slideshow requires JavaScript.


Krążek został doceniony również przez empik, który nominował go do prestiżowej nagrody Bestsellerów w kategorii Odkrycia empiku 2019 (czytaj więcej). Oba single z płyty, czyli “Kosmiczne energie” oraz “Wszystkiego najlepszego”, przez wiele tygodni zajmowały wysokie pozycje na Liście Przebojów Programu 3.

Już 31 stycznia 2020 roku ta jedna z najlepszych płyt roku 2019 ukaże się na winylu. Jego wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label. Sama płyta, podobnie jak poligrafia wydawnictwa autorstwa Dawida Grzelaka, będzie w kolorze białym. Można ją zamawiać już teraz za pośrednictwem oficjalnej strony sklepu internetowego wytwórni MTJ.

Zamów “MŁODOŚĆ” LP w preorderze!

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/

Instagram: https://www.instagram.com/ralphkaminski/