Paweł Tur prezentuje nową piosenkę

Paweł Tur prezentuje nową piosenkę

Nowy utwór Pawła Tura – Tęsknie, to odzwierciedlenie osobowości wokalisty – codzienny pęd życia przeplatany chwilami melancholii i refleksją o szczęściu z drugą osobą.

W singlu słychać rozpoznawalne dla Pawła dźwięki gitar z krótkim solo na koniec utworu. Tekst napisali Paweł Tur oraz Wiktor Wójcik, autorami muzyki są: Jakub Laszuk i Szymon Frąckowiak. 

Jesienią Paweł Tur powraca do wyraźnego brzmienia gitar, które są jego muzycznym żywiołem. Pomysł na utwór pojawił się w mojej głowie już jakiś czas temu i przelałem go w energetyczne, dynamiczne dźwięki. Gitarowa kompozycja sprawia, że piosenka jest pełna pasji, a krótka solówka na koniec sprawia mi ogromną radość. Ten singiel pokazuje doskonale jaki charakter we mnie drzemie – wokalista z gitarą w ręku, który pędzi przez życie, licząc, że kiedyś zbuduje swój szczęśliwy dom. – mówi Paweł.

Teledysk:

Paweł jest czujnym obserwatorem codzienności, przygląda się relacjom między ludźmi, co później oddaje w tekstach swoich utworów: Fascynują mnie ludzie, ich wzajemne relacje. Rollercoster uczuć, który doświadczamy w związkach, czasami bywa toksycznie, a jednak ciężko się od siebie oderwać. – dodaje Paweł.

Podziel się swoją opinią ;)