Pierwsze ogłoszenia na Enea Spring Break 2018!

Pierwsza edycja Enea Spring Break Festival odbyła się w 2014 roku. Muzyczne wydarzenie już na dobre zapisało się na kartach Poznania – w kwietniu 2018 roku startuje 5. edycja!


Co roku, na jednym z największych koncertowych wydarzeń w mieście, na wielu scenach klubowych jak i plenerowych w ciągu 3 dni występuje ponad setka wokalistów – koncertom towarzyszą panele dyskusyjne i spotkania z wykonawcami. Spring Break to przede wszystkim szansa dla młodych – po dobrych występach niektórym udaje się podpisać kontrakty płytowe, a co za tym idzie zaczynają robić karierę: idealnym przykładem są Kroki czy Terrific Sunday. 


Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 19 – 21 kwietnia, a sprzedaż karnetów (w cenie 95 złotych) rusza już po weekendzie. By zachęcić potencjalnych koncertowiczów, organizatorzy ujawnili pierwszego wykonawcę. 

Kortez został pierwszą gwiazdą 5. odsłony festiwalu. Muzyk wystąpił już w Poznaniu w 2015 roku, jeszcze jako słabo rozpoznawalny wokalista – zaśpiewał tuż przed wydaniem głośnego debiutu. Teraz ma na koncie drugi album, jego koncerty wyprzedają się do ostatniego biletu a za pierwszy krążek otrzymał Fryderyka.

 


Zajrzyj po więcej:

Kortez na Facebooku

Strona WWW

Enea Spring Break na Facebooku

Strona WWW

Podziel się swoją opinią ;)