Pierwszy świąteczny album Haliny Mlynkovej pt. “Adeste Fideles”

Trzeciego grudnia na sklepowe półki trafiło najnowsze wydawnictwo Haliny Mlynkowej zatytułowane “Adeste Fideles”. Jest to zbiór ulubionych kolęd wokalistki w nowych aranżacjach, które już dziś mogą zagościć w Waszym domu. Warto wiec zamówić ją na stronie Empik.com bądź wybrać się do sklepu stacjonarnego.

O płycie:

Na płycie znajduje się 12 ulubionych kolęd artystki w wyjątkowych aranżacjach, w których magiczny głos Haliny Mlynkovej łączy się płynnie z dźwiękami głosów i instrumentów zaproszonych gości: Marcina Wyrostka, Joszko Brody.

Artystka na płycie wykonuje swoje ulubione kolędy takie jak: “Cicha noc”, “Gdy śliczna panna” czy “Adeste Fideles” – jedną z najstarszych kolęd. Jest też utwór “Po kolędzie” ze słowami Władysława Młynka, Taty artystki i muzyką Haliny Mlynkovej. Wszystkie kompozycje zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach.

Kilka słów od Haliny:

“Co roku, jak mała dziewczynka wyczekuję wraz z dziećmi Świąt.

Kocham ten niepowtarzalny magiczny klimat, kiedy w każdym z nas budzi się więcej dobra i uśmiechu, niż na co dzień.
Postanowiłam przekazać trochę własnej świątecznej atmosfery nagrywając tę płytę. Chciałam, żeby wniosła spokój i ciepło. Tak, jak świąteczny wieczór w przygaszonym pokoju z pachnącą choinką, ogniem w kominku i rozgrzewającym dłonie kubkiem zimowej herbaty.
Chciałabym być choć małą częścią każdego domu. Domu pełnego kochających się ludzi, domu, gdzie została pustka po kimś bliskim, domu, gdzie samotność przeszywa każdy kąt, domu, w którym jest nadzieja. 

Niech moja muzyka będzie częścią Waszego świętowania, powodem do radości, pocieszeniem w smutku i wiarą w dobrą nowinę.
Pięknych, magicznych Świąt!” – Halina

lista utworów:

1. Adeste fideles
2. Cicha noc
3. Dlaczego dzisiaj
4. Mario, czy już wiesz
5. Oj Maluśki, Maluśki
6. Pójdźmy wszyscy do stajenki
7. Dej Pón Bóg wieczór
8. Hej, hej lelija
9. Gdy śliczna Panna
10. Na całej połaci śnieg
11.  Aniołowie
12. Po kolędzie

Podziel się swoją opinią ;)