„Poczekam”, najnowszy singiel N o c t i już za 9 dni!

Zespół N o c t i  to udana próba połączenia kilku żywiołów. Młodości i doświadczenia, przedsiębiorczości z artystycznym chaosem, wyobraźni z pragmatyzmem. Muzyka n o c t i to bardzo niebezpieczne rubieże, na których można spotkać zarówno elementy rocka, alternatywy oraz elektroniki połączonych w melodyjne utwory. Obecnie formacja pracuje nad debiutanckim albumem.


21 czerwca N o c t i zaprezentuje nowy singiel zatytułowany „Poczekam”. Gościnnie w utworze pojawi się bardzo ważna postać polskiej sceny muzycznej, idol naszego klawiszowca. Singiel to kolejna zapowiedź płyty, nad którą pracuje zespół.

 – Nasz najnowszy singiel zatytułowany „Poczekam”, to utwór o marzeniach – informuje zespół. – Przy okazji jego powstawania jedno z takich marzeń spełnił nasz klawiszowiec. Gościnnie w piosence pojawia się pewna bardzo ważna dla polskiej muzyki osoba, prywatnie jego idol. Nie chcemy zdradzać niczego więcej, zapraszamy na premierę 21 czerwca – zachęcają muzycy. 

Realizatorem i producentem najnowszego singla N o c t i jest Bartek Mielczarek, na co dzień blisko współpracujący z Michałem Kwiatkowskim i Moniką Brodką. Jak deklaruje zespół, to właśnie jemu powierzy produkcję kolejnych singli i być może całej debiutanckiej płyty, nad którą pracuje.


Poprzednim singlem N o c t i  promującym nadchodzący krążek był utwór „Na szklanych orbitach”. „Jest to kawałek bezkompromisowy, zagrany z serducha” – komentował wówczas premierę zespół.


ZOBACZ WIĘCEJ:

FACEBOOK

OFICJALNA STRONA ZESPOŁU

INSTAGRAM